آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز نما

معرفی کارخانه آذرخش

 کارخانجات گروه بین المللی آجر نسوز نما آذرخش به شرح ذیل می باشد :

گروه بین المللی کارخانجات فرآورده های نسوز نما آذرخش قم به پشتوانه ی تجهیزات و پرسنل متخصص خود و با بهره گیری از کلیه امکانات و تکنولوژی روز دنیا در هر زمانی که شما اراده کنید آماده تحقق آن چیزی است که شما به آن می اندیشید.

آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

گـروه بین المـللی کارخانجات فرآورده های نسوز آذرخـش قـم با استعانت از خداوند متعال ، هميـاری پرسنل و متخصـصین فعال و بهره گيری از معـادن انحصاری خود و با استفاده از مرغوبترين مـواد اوليه موجود در كشـور به منظور تامين نيـازهاي روز افزون صنعت ساختمان به انواع فرآورده هاي نسوز و آجر نمای نسوزو به جهت ارزآوری در سال 1376 با اهـدافی از پيش تعييـن شده واحد شماره 1 خود را با ظرفيت سالانه 15،000 تن انواع مواد نسوز و آجـر نمای نسوز در شهرک صنعتی شكوهيـه قـم تحت نام " شرکت تولیدی صنعتی آذرخـش آجر نسوز قـم " تاسيس نمود و واحد شماره 2 خود را در سال 1382 به نام " شركت آذرخـش فراورده های نسوز قـم " با پيشرفته ترين ماشين آلات روز دنيا با ظرفيت سالانه 18،000 تن انواع آجرهاي نسوز نما ساختمان، در شهرک صنعتی محمـودآباد قـم تاسيس نموده است و پس از بازاریابی های گوناگون در سطح بین الملل واحد شماره 3 خود را در سال 1387 تحت نام " شرکت بین المللی سرامیک های نسوز آذرخـش قـم " با ظرفیت سـالانه 16،000 تن انواع آجـر نسـوز نما ،آجر نسوز صنعتی ، آجر نسوز کف ، آجر نما و کف ساختمان تاسیس نمود. در حال حاضر بزرگترين توليـد كننده ی انواع فرآورده هاي نسـوز نماهای ماندگار ساختمان با كيفيت عالي و قابل رقابت با مشابه خارجی در سطح خـاورمیـانه می باشد و تنها توليد كننده ی انواع آجـر نسـوز صفحه ای تزئينی در ابعاد بزرگ در كشور مي باشد و افتخارات متعددی در سطح بین الملل برای کشور به ارمغان آورده است.

آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

نگرش مردم نسبت به پدیده های اجتماعی می تواند درتحقق آرمانها و رفاه مردم جامعه نقش تسهیل کننده داشته باشد. روزگاری هدف از تهیه ی مسکن، دور نگه داشتن انسان از سرما و گرما و خطر بود، اما امروزه تحت تاثیر مهندسی معماری و صنعت ساختمان سازی قرار گرفته و در راه تامین مسکن به بهترین ها و زیباترینها می اندیشد به همین دلیل در صنعت ساختمان سازی نمای ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا شناخت و استفاده از مصالحی که این نیازها را برآورده سازد در اولویت قرار میگیرد. یکی از رایج ترین این مصالح ساختمانی آجر می باشد که علاوه بر خصوصیات ذاتی آن که پایداری در برابر سرما، گرما و رطوبت و... می باشد، زیبایی ظاهری آن نیز مورد توجه همگان قرار گرفته است. این خواص باعث شده است که آجر به عنوان پر مصرف ترین مصالح در ساختمان ها به شمار آید. زیبایی و الگوی حاصل از آجر چینی باعث شده است که بصورت نما در داخل و خارج بنا مورد استفاده قرار گیرد و هویتی خاص به ساختمان ببخشد. استفاده از آجر به عنوان کفپوش، پله و محوطه سازی فارغ از مقاومت مطلوب آن ویژگی های اقلیمی این مصالح کویری را بیشتر به نمایش می گذارد. در این راستا توانمندی و روشهای نوین، اطلاعات فنی بالا و امکانات فراوان مجموعه آذرخش این امکان را به دست معماران داده است که با وجود سخت بودن و تولید مدرن این محصول ، وسیله ای برای شکفتن روح حساس و زیبا شناس معماران باشد. البته آجر تنها وسیله شناخت این زیبایی روحی نیست و عناصر بسیاری نیز این عمل را به خوبی انجام می دهند، ولی فرق بین آنها در این است که آجر قابلیت ایفای هر منظوری را دارد و با وجود گذشت قرون متمادی هنوز هم مدرن و هم کلاسیک است. یک ساختمان آجری جزئی ازطبیعت است و هم آوایی آن را نه تنها به هم نمی زند بلکه رنگ و فرم چشم نوازی به آن می بخشد و با این وجود همواده مورد پسند همگان بوده و می باشد و همراه با زمان پیش می رود . به هر حال یک ساختمان آجری همانند یک فرش دستبافت ، ترکیبی از سلیقه های بی انتهای معماران هنرمند است.
گروه بین المللی کارخانجات آجر نما نسوز آذرخش قم با بهره گیری از متخصصان کارآزموده و استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و با رعایت قوانین ایزو 9001 و استاندارد های بین المللی توانسته بیشترین تنوع و ظرفیت را در تولیدات خود بوجود آورده و دامنه ی تولیدات این گروه از آجر های سنتی و آنتیک تا آجر های مدرن گسترش یافته است .
آجر نسوز نمای آذرخش از شما می خواهد تا با نگاهی عمیق بر محصولات این شرکت بهترین ها را انتخاب نمایید .

ارتباط با آذرخش ، آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما
واحد فروش
Sales [ at ] Azarakhsh.ir

واحد روابط عمومی
 Info [ at ] Azarakhsh.ir

واحد حقوقی
L.D [ at ] Azarakhsh.ir

   
پشتیبانی آنلاین آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

مخصوص مشتریان آجر نما، آجر نسوز، آجر نسوز نما

CD متريال محصولات

دسترسی سریع آجر نما، آجر نسوز نما، آجر نسوز

                  © تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای آذرخش محفوظ بوده و هر گونه استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع میباشد

     (در حال حاضر 68 کاربر آنلاین می باشند)

طراحی سایت ، طراحی وب سایت توسط